Aktualności

TYDZIEŃ POMOCY OFIAROM PRZESTĘPSTW

2019-02-15 14:40

Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga w Warszawie informuje, iż w ramach obchodzonego Dnia Ofiar Przestępstw w dniu 18 lutego 2019r. rozpocznie się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw, w ramach którego przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości będą udzielać bezpłatnych informacji o przysługujących pokrzywdzonym uprawnieniach.

Więcej...

75-latka oblana kwasem w 2014r. Zatrzymanie oraz zarzut zabójstwa dla trzech podejrzanych

2019-02-07 10:36

W wyniku działań procesowych podjętych przez prokuratorów z Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Północ oraz policjantów z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji ustalono sprawców czynu, którzy w dniu dzisiejszym zostali zatrzymani na terenie Warszawy przez policyjnych antyterrorystów. Zebrane w ostatnich tygodniach dowody pozwoliły nie tylko na potwierdzenie, iż Maciej M. był zleceniodawcą przestępstwa, ale również na ustalenie głównego wykonawcy oraz pomocnika. Wszystkie zatrzymane osoby w przeszłości były wielokrotnie karalne, w tym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Więcej...

Tymczasowe aresztowania wobec podejrzanych o przemyt znacznych ilości narkotyków

2019-01-07 15:31

Prokuratura Rejonowa Warszawa – Praga Północ w Warszawie prowadzi wspólnie z funkcjonariuszami Zarządu w Białymstoku CBŚP postępowanie dotyczące przemytu znacznych ilości narkotyków. Policjanci przejęli narkotyki przemycone do Polski z Holandii.

Więcej...

Zabójstwo obywatela Nepalu w Legionowie. Sprawcy w areszcie.

2019-01-02 11:17

W dniu 28 grudnia 2018r. w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie zgłoszono zaginiecie obywatela Nepalu prowadzącego jedną z restauracji przy ul. Warszawskiej w Legionowie, który od kilku dni nie był widziany w pracy oraz w miejscu zamieszkania.

Więcej...